fbpx

Хотелот „Тонанти“ е еден од најлуксузните на овие простори.
Се наоѓа во центарот на Врњачка Бања, во непосредна близина на централниот дел на паркот.

Без разлика дали сте дојдени за одмор и релаксација, лесна рекреација или инјектирање адреналин, без разлика дали сте тука за деловни обврски, конференции или лични тренинзи, ние сме посветени да се чувствувате удобно, згрижено и задоволно во секое време. чекор. , како во удобноста на вашиот дом.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
HOTEL TONANTI – VRNJACKA BANJA
Термин 25.05-27.05.2024


Single Room 112€
Double Room 65€ по лице на ден
Lux Room 82€ по лице на ден
Услови за деца:
- Деца до 3,99 години со две возрасни лица ГРАТИС;
- Дете 4-11,99 години на заедничко легло со родител 25€ по лице на ден;
- Деца 4 – 11,99 години на дополнително легло со две возрасни лица 35€ по лице на ден;
- Tрето возрасно лице на дополнително легло 50€ по лице на ден;


Во цената е вклучено:
- Полупансион (појадок и вечера)
- Неограничено користње на Спа центар: затворен базен, финска сауна, био сауна, инфра ред
сауна, солена соба, релакс соба, тапидаиум, хамам...
- Спа сет (сет пешкири, бањарка, папучи)
- Користење на детско катче 0-3 години / 4-11,99 години
- Користење на фитнес центар
- Сеф во Соба
- Wi-Fi низ цел хотел;


Во цената не е вклучено:
- Турситичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14.99
години 0,70€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
- Надворешен паркинг 7€ по кола на ден;
Напомена:
- Цените не се валидни за државни и верски празници;
- Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€ = 61,8
Денари;
Услови за откажување:
- 15% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 90-31 дена;
- 40% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 30-15 дена;
- 100% од вкупниот износ се наплаќа доколку се откаже резервација 14-0 дена;
- Доколку патникот си замине порано од резервираниот термин или не пристигне се наплаќа
100% од износот на резервацијата;

резервирај сега

043 231 221

email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Прочитано 2906 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top