fbpx

ВИЛА ТУБА се наоѓа на 190 метри од плажа. Располагаме со два четирикреветни апартмана на приземје и на 2 кат. Секој апартман има балкон, комплет опремена кујна со фриждер, бања, ТВ, клима (се доплаќа на лице место) и Wi-fi. Пред вилата има паркинг.

АПП БР.1-Приземје. Четири единечни кревета. Два кревета во спална, два кревета во кујна.
АПП БР.2-2 кат. Четири единечни кревета. Два кревета во спална, два кревета + софа во кујна.

39°58'27.4"N 22°39'10.4"E

Термин Ноќевања 1/4 апп 1/4+1апп
26.05 7 ноќи 270€ 290€
2.06 7 ноќи 330€ 350€
9.06 7 ноќи 410€ 430€
16.06 7 ноќи 450€ 470€
23.06 7 ноќи 490€ 510€
30.06 7 ноќи 510€ 530€
7.07 7 ноќи 560€ 580€
14.07 7 ноќи 630€ 650€
21.07 7 ноќи 630€ 650€
28.07 7 ноќи 630€ 650€
4.08 7 ноќи 630€ 650€
11.08 7 ноќи 630€ 650€
18.08 7 ноќи 580€ 600€
25.08 7 ноќи 530€ 550€
1.09 7 ноќи 410€ 430€
8.09 7 ноќи 330€ 350€
15.09 7 ноќи 280€ 300€
22.09 7 ноќи 220€ 240€

НАПОМЕНИ:
ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.
Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во агенција.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.
Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот. Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.
Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира.
Важечка е резервацијата со авансна уплата од 30% од вкупниот износ на аранжманот. Целосна доплата на аранжманот се врши 10 дена пред поаѓање. Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки.
Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети. Над дозволениот број, може, на дополнително барање да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со двајца возрасни.
Бројот на лица кои се сместуваат во собите треба да е соодветен на лицата наведени во ваучерот кој го издава организаторот на патувањето.
Превземање на собите е по 14 часот - локално време, а напуштање на истите е до 09:00 часот.
По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на клима уред, сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот вклучен додека сте надвор од собата.
Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој.
Секој патник има обврска и е задолжен да води грижа за важноста и исправноста на патните исправи, поради кои НЕ можe да се откаже аранжманот или да се промени термин на резервацијата.

Цена за превоз:
Превоз за возрасен 45€ / Еден правец 35€
деца до 12 години 35 € / Еден правец 30 €
Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно

Датумот во табелата е термин на тргнување. Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Патникот е должен минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информира за потврда за времето и местото на поаѓање.

 

 

Прочитано 472 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top