fbpx

IBEROSTAR SLAVIJA RESORT 5*- BUDVA


Промоцијата е валидна за уплата до 31.07.2024

Период на престој 29.06-12.07.2024

239€ по соба на ден во Double Premium на база Појадок и Вечера

1 дете до 11,99 години ГРТИС

1 дете до 12-14,99 години 50% попуст

Минимум престој 3 ноќи

246€ по соба на ден во Junior Suite на база Појадок и Вечера

1 дете до 11,99 години ГРТИС

2 дете 2-14,99 години 50% попуст

3-то возрасно лице на дополнително легло 30% попуст

Минимум престој 3 ноќи

Kапацитет на соба 2+1

407€ цена по соба на ден во Family Deluxe 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години на база Појадок и Вечера

4-то возрасно лице во Family Deluxe Room на дополннително легло 30% попуст

2 дете 2-14,99 години 50% попуст

Минимум престој 3 ноќи

Дополнителен 10% попуст за престој 7+ ноќи за наведените типови соби за период 22.06-12.07.2024

Период на престој 13.07-29.08.2024

273€ по соба на ден во Junior Suite на база Појадок и Вечера

1 дете до 11,99 години ГРТИС

2 дете 2-14,99 години 50% попуст

3-то возрасно лице на дополнително легло 30% попуст

Минимум престој 3 ноќи

Kапацитет на соба 2+1

453€ цена по соба на ден во Family Deluxe 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години на база Појадок и Вечера

4-то возрасно лице во Family Deluxe Room на дополннително легло 30% попуст

2 дете 2-14,99 години 50% попуст

Минимум престој 3 ноќи

Во цената е вклучено:
- Појадок и Вечера
- Infinity базен на rooftop со чадори и лежачки,Сауна, Парна Бања, Фитнес Центар
- Чадори и лежалки на плажата на Iberostar Bellevue 4*
- Tуристичка такса и хотелско осигурување

Во цената не вклучено:
- Хотелска гаража: - 10€ по кола на ден – резервација и слободен капацитет неможе да се гарантира;

-Доплата за All Inclusive Light во Iberostar Bellevue 4*- 29€ по лице на ден;

 

Прочитано 2554 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top