fbpx

Контакт телефони

Phone 1: +389 (43) 231 221

Phone 2: +389 (43) 212 320

Phone 3: +389 (78) 730 777 

Адреса

11 Октомври бр. 13

Велес, Македонија

Email

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Opening time

Понеделник-Петок:

09.00 - 19.00

Сабота: 09.00 - 14.45

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top