fbpx

Линк од апартманите Eleni's 4 Seasons

APARTMENTS ELENI’S FOUR SEASONS HANIOTI
ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА
4 01.04-31.05
22.09-31.10
01.06-30.06 01.07-31.07 01.08-31.08 01.09-21.09
Double Room 2 pax+1 infant 48 59 82 85 63
Family Apartments
2+1 pax ( max 3 )
52 65 90 94 70
Deluxe One Bedroom Studio 2+1 pax ( max 3 ) 55 67 90 94 70
Maisonette
4+1 pax ( max 5)
82 106 147 164 117
Two bedrooms Apartment
4+1 pax ( max 5 )
82 106 147 164 123
Опис: 50 метри од плажа ,луксузни апартмани и мезонети со комплет опремени кујни , клима, САТ ТВ , фрижидер, балкон со поглед на море, мезонетите имаат и мала градина .
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 143 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top