fbpx
Специјална програма за сите возрасти! ЛЕТ ОД СОФИЈА
Хотел Спортинг Баја 4* - со авион од Софија ! Загарантирани места!
Информации и резервации 043 231 221 e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОПУСТИ ДО 45 %

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top