fbpx

НОВА ГОДИНА ВО PALMON BAY HOTEL & SPA 4*

Тип на соба Пакет 2 ноќевања - по лице Пакет 3 ноќевања - по лице
DBL Standard land view 194€ 234€
SGL Standard land view 270€ 339€
DBL Standard side sea view 200€ 243€
DBL Deluxe park view 210€ 258€
DBL Supeiror park view 234€ 294€
DBL Superior sea view 254€ 324€

Пакетот од 2 ноќевања се однесува за престој во период 31.12.2023 - 02.01.2024
Пакетот од 3 ноќевања се однесува за престој во период 30.12.2023 - 02.01.2024 или 31.12.2023 - 03.01.2024

Во цената на пакетот е вклучено:
Сместување на база ноќевање со појадок
Свечена вечера на 31.12. со вклучен пијалок за добредојде и пенливо вино (шампањ) на полноќ
Празнична вечера на 01.01.
Бесплатно користење на Спа центарот со попуст на спа третманите
Доцно одјавување до 16 часот, во зависност од расположливоста на собите
Бесплатен паркинг, според достапност на лице место

Попусти и доплати:
Можност за доплата за дополнително ноќевање "на барање"
Деца до 6 години се сместуваат бесплатно;
Деца од 7-12 години добиваат 50% попуст, второто дете престојува бесплатно;
Пијалоците за време на празничната вечера се плаќаат дополнително;
Туристичка такса за престој со хотелско осигурување е 1,50 € по лице/ден. (се наплатува на рецепција)

Прочитано 1177 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top