fbpx

BLUESUN HOTEL AFRODITA ****TUCEPI

  • Понудата е објавена на 01/04/2019

 

Хотелот се наоѓа во Тучепи на само неколку метри од плажа која што е означена со сино знаменеце. Овој комплекс располага со луксузни вили кои се со мирен и пријатен амбиент. Хотелот располага со отворен базен.
Самиот комплекс располага со стандард соби и апартмани во автентични вили во мирен и интимен амбиент, распоредени околу гланата зграда и базенот. Самиот хотел организира и анимации за деца преку целиот ден во самиот мини клуб и мини дискотека.
И доручекот и вечерата се на база на шведска маса во хотелскиот ресторан. Хотелот има и Pool bar и A la carte ресторан.

Информации и резервации

+389 43 231 221

+389 78 730 777

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top