fbpx

BLUESUN MAESTRAL *** - BRELA

  • Понудата е објавена на 13/04/2017

Хотелот се наоѓа на 2км. од центарот на Брела, на само неколку метри од плажа. Хотелот нуди спа и велнес центар, ресторан со поглед на море.

Хотелот располага со просторни климатизирани соби комплетно опремени. Сите соби имаат балкон. Хотелот нуди и сауна, џакузи.

Информации и резервации

+389 43 231 221

+389 78 730 777

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top