fbpx

BLUESUN HOTEL MARINA *** - BRELA

  • Понудата е објавена на 13/04/2017

 

Локација: хотелот се наоѓа покрај обала, опкружен со густа борова шума, лоциран на најпознатата кристално чиста плажа Пунта рата.
Сместување: располага со 281 хотелска соба, дел од собите се со поглед на море. Сите соби се функционални, удобни опремени со француски лежај, мини бар, телефон, сопствена бања со туш кабина, фен, сателитска ТВ, клима, детско креветче на барање.
Плажа: на неколку чекори од најпозната плажа Пунта рата која американското списание Форбс ја вклучило во списокот на најубавите 10 плажи во светот.
Содржини: ресторан на плажа Пунта рата со богатапонуда на медитерански и континентални јадења, buffet ресторан, интернет ќоше, сауна, солариум, фризер, масажа, wellnes & spa центар во склоп на BlueSun хотел Солине.

Marina

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Легенда:
DBL - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба,           
PV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред,          
BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top