fbpx

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа Потидеа, лоциран на крајниот дел на местото, свртена према запад, идеална за оние кој љубат долг престој на плажа до доцна во денот. Оваа вила е нова градба и располага со 8 студиа на приземје или спрат. Вилата има паркинг, и интернет. Гостите од вилата имаат 2 бесплатни лежалки, исто имаат и можност да изнајмат велосипед. Сите студиа се опремени со тв, клима (вклучена во цената), мини кујна, сопствен тоалет со туш, тераса со мебел за седење.

Студио бр.1 – 1/4 студио за 4 лица со спален кревет и креветчиња на спрат – сут. приземје
Студио бр.9 – 1/2+1+1 студио за 2 возрасни + 2 деца на втори спрат
Студио бр.3 – 1/4 студио за 4 лица со спален кревет и креветчиња на спрат – сут. приземје
Студио бр.4 – 1/3+1 студио за 3 возрасни + 1 дете со спален кревет и софа на пуштање
Студио бр.6- 1/4 студио за 4 лица со спален кревет и креветчиња на спрат – на прв спрат и поглед море
Студио бр.7 – 1/2+1 студио за 3 лица со спален кревет и дополнително легло на расклопување со поглед на море- на втор спрат
Студио бр.8 – 1/4 студио за 4 лица со спален кревет и креветчиња на спрат со поглед на море – на втор спрат

Цените се изразени за наем на студио за 7 ноќевања
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 10.03.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2024, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 10.04.2024
-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 10.05.2024

Првите два термина и последните два термини се промо цени, и истите не подложат на попуст.

Датуми Triple Quadruple Triple+1chd Quadruple GF Quadruple SV Dbl+ext.bed
18.05.2024 – 25.05.2024 159 179 159 139 189 159
25.05.2024 – 01.06.2024 209 219 209 199 229 209
01.06.2024 – 08.06.2024 229 239 229 219 239 229
08.06.2024 – 15.06.2024 289 299 289 279 299 289
15.06.2024 – 22.06.2024 449 449 449 439 449 449
22.06.2024 – 29.06.2024 539 549 539 479 549 539
29.06.2024 – 06.07.2024 559 579 559 549 579 559
06.07.2024 – 13.07.2024 579 619 579 589 619 579
13.07.2024 – 20.07.2024 629 659 629 639 659 629
20.07.2024 – 27.07.2024 629 659 629 639 659 629
27.07.2024 – 03.08.2024 689 719 689 679 719 689
03.08.2024 – 10.08.2024 689 719 689 679 719 689
10.08.2024 – 17.08.2024 689 719 689 679 719 689
17.08.2024 – 24.08.2024 629 649 629 619 649 629
24.08.2024 – 31.08.2024 469 489 469 459 489 469
31.08.2024 – 07.09.2024 399 409 399 379 409 399
07.09.2024 – 14.09.2024 339 349 339 329 349 339
14.09.2024 – 21.09.2024 289 309 269 279 309 269
21.09.2024 – 28.09.2024 239 259 239 229 259 329

 

Прочитано 249 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top