fbpx

 Локација: Се наоѓа на 40 м.од плажа, во непосредна близина на центарот.

Сместување: Ниско приземје, прв и втор кат: двокреветни, трикреветни, четирикреветни студиа, петкреветни и шесткреветни апартмани.

Апартмани 1/5 и 1/6 – опремена кујна со три или четири единечни кревети, одвоена спална со брачен кревет, бања, ТВ, тераса. (НЕ реновирани)
Клима уредот се доплаќа 5€ од ден.
Пешкири и хигиенски средства нема во сместувачките капацитети.
Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

10% попуст за рана уплата

ЦЕНОВНИК ЗА 7 НОЌИ / СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Период Бр.на ноќи 1/5 и 1/6 АПП со страничен поглед на море (Блок А)
26.05 – 02.06 7 199 € промо
02.06 – 09.06 7 319€
09.06 – 16.06 7 349€
16.06 – 23.06 7 389€
23.06 – 30.06 7 429€
30.06 – 07.07 7 479€
07.07 – 14.07 7 529€
14.07 – 21.07 7 59€
21.07 – 28.07 7 579€
28.07 – 04.08 7 579€
04.08 – 11.08 7 579€
11.08 – 18.08 7 579€
18.08 – 25.08 7 579€
25.08 – 01.09 7 489€
01.09 – 08.09 7 419€
08.09 – 15.09 7 349€
15.09 – 22.09 7 249€
22.09 – 29.09 7 209€

Превозот се доплаќа
Повратен превоз Еден правец
Возрасен 45€    -   35€
Деца од 02-12 год. 35€- 25€
Деца до 2 год. Бесплатно (без седиште) Бесплатно (без седиште)

Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

НАПОМЕНА:

 • Во апартманитеи студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимумедно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на апартманите и студијата е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите и студијата во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.
 • Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.

 • Превозот ги симнува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус,

 • Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот.

 • Кога патникот уплаќа превоз, тоа значи дека има обезбедено седиште во превозното средство, а доколку сака да резервира одредено седиште, тоа може да го направи со доплата од 10 € по лице. Првиот ред на седишта е резервиран за персоналот.

 

 

 

Прочитано 119 пати

КОНТАКТ

 • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top