fbpx
Приватна песочна плажа, удобни соби, ресторани, бар, детски клуб услога на високо ниво се само дел од одликите на овој хотел.
Локација: Сликовито туристичко подрачје во Кавала, на 1 км од местото Палио (со бројни продавници, таверни, ресторани и барови), 6 км од градот Кавала, 40 км од аеродромот во Кавала. Хотелот се состои од бунгалови, расшпредемо во мала борова шума. Централна зграда со ресторан и 18 бунгалови. Хотелот нуди опуштен семеен одмор.
Услуга: Ultra All inclusive
Вкупно 125 соби: Single, Dbl, DblBank bad, Family suites SV, Suites SV. 
Сите соби се комплетно опремени со клима, телефон, Wi fi, сеф, минибар, TV, фен, прибор за припрема на кафе или чај, балкон.
 
Линк од хотел: TOSCA BEACH 4 * KAVALA

Tosca Beach Hotel, 4*

Booking Window: 16/06/2024-30/06/2024
Stay Dates: 16/06/2024-03/07/2024 & 17/09/2024-04/10/2024

All Available Room Types
30% Discount
Stay Dates: 04/07/2024-14/07/2024
All Available Room Types
30% Discount
Stay Dates: 15/07/2024-07/09/2024
All Available Room Types
15% Discount
Stay Dates: 08/09/2024-16/09/2024
All Available Room Types
25% Discount
Remarks
NOT Cumulative with any other offer
Minimum Stay 3 nights for 04/07-14/07
Valid only for new bookings

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО
Термини 28.04-14.05 15.05-31.05
01.10-04.10
01.06-16.06
17.09-30.09
17.06-03.07
28.04-16.09
04.07-27.08
Standard Room Sea View 78 95 115 130 167
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Front Sea View 86 104 124 140 176
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Room Bunk Bed Sea View ( за соба) 185 229 277 312 395
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Sea View up to 4 pax
( за соба)
286 351 381 448 540
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Suite Sea View
( за соба)
241 295 328 393 487
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 2 2 3 4 5
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг
Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 7-14 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 2-6 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-1 days before check-in 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 12553 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top