fbpx

Положба: се наоѓа во Ханиоти
Сместување: хотелот располага со 77 соби, опремени со: бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: рецепција, ресторан, бар на плажа, бар на базен, паркинг, бесплатен WI-FI
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: надворешен базен со посебен дел за деца, детско игралиште, мини клуб за деца

Линк од хотел: SOUSOURAS BEACH 3* HANIOTI

Sousouras Hotel & Bungalows, 3*
Booking Window: 11/06/2024-30/06/2024

Arrival Dates: 11/06/2024-09/08/2024
Double Standard - 13% Discount
Family Room - 10% Discount

Arrival Dates: 10/08/2024-31/08/2024
Double Standard - 23% Discount
Family Room - 13% Discount
Double Standard |2Ad+2Chd - 17% Discount

Arrival Dates: 01/09/2024-30/09/2024
Double Standard - 25% Discount
Family Room - 20% Discount
Family Bungalow - 10% Discount
Double Standard |2Ad+2Chd - 15% Discount

Arrival Dates: 01/10/2024-15/10/2024
Double Standard - 23% Discount
Family Room - 8% Discount
Family Bungalow - 8% Discount

Remarks
NOT Cumulative with any other offer
Minimum Stay 5 Nights
Valid only for new bookings

SOUSOURAS BEACH 3* HANIOTI www.sousourashotel.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2 07.05.24
31.05.24
01.06.24
14.06.24
15.06.24
30.06.24
01.07.24
14.07.24
15.07.24
22.08.24
23.08.24
31.08.24
01.09.24
15.09.24
16.09.24
30.09.24
01.10.24
20.10.24
FAMILY BUNGALOW
2 ADL 102 153 164 175 179 175 164 153 102
3 ADL 102 153 164 175 179 175 164 153 102
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
102 153 164 175 179 175 164 153 102
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
102 153 164 175 179 175 164 153 102
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
102 153 164 175 179 175 164 153 102
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
102 153 164 175 179 175 164 153 102
2 ADL + 3 CHD
(2-11.99)
125 175 187 198 202 198 187 175 125
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
102 153 164 175 179 175 164 153 102
3 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
125 175 187 198 202 198 187 175 125
4 ADL 102 153 164 175 179 175 164 153 102
4 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
125 175 187 198 202 198 187 175 125
5 ADL 125 175 187 198 202 198 187 175 125
FAMILY ROOM
2 ADL 88 136 153 159 159 159 153 136 88
3 ADL 88 136 153 159 159 159 153 136 88
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
88 136 153 159 159 159 153 136 88
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
88 136 153 159 159 159 153 136 88
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
88 136 153 159 159 159 153 136 88
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
88 136 153 159 159 159 153 136 88
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
88 136 153 159 159 159 153 136 88
4 ADL 88 136 153 159 159 159 153 136 88
STANDARD ROOM
2 ADL 65 83 106 129 138 129 106 83 65
1 ADL 65 83 106 129 138 129 106 83 65
3 ADL 86 110 141 151 162 151 141 110 86
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
65 83 106 129 138 129 106 83 65
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
65 83 106 129 138 129 106 83 65
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
65 83 106 129 138 129 106 83 65
STANDARD ROOM FOR FOUR BED
2 ADL + 2 CHD (0-1)(2-11.99) 86 110 141 151 162 151 141 110 86
2 ADL + 2 CHD (0-1.99) 86 110 141 151 162 151 141 110 86
2 ADL + 2 CHD (2-11.99) 86 110 141 151 162 151 141 110 86
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 86 110 141 151 162 151 141 110 86
Мин. Престој 5 5 5 5 5 5 5 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
WITH EXTRA CHARGE: A/C 7.00 EURO PER DAY, BABY COT 10.00 EURO PER DAY

FREE OF CHARGE: WI-FI, SAFE BOX, PARKING

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

  • Локација:
Прочитано 8071 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top