fbpx

Положба: Неа Потидеа, на плажа
Сместување: двокреветни соби, опремени со клима, директен телефон, сателитска тв, радио, бања, фен, бањарки, влечки, мини бар и балкон.
Содржина: ресторан, бар, продавница, билјард.
Услуга: All inclusive
Спорт и забава: базен, базен за деца, водни спортови.

Линк од хотел: KASSANDRA MARE HOTEL & SPA CLUB 4* NEA POTIDEA  

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 18.05 ДО 15.10.2024

KASSANDRA MARE HOTEL & SPA CLUB 4* NEA POTIDEA
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
1/0 18/05/2024-31/05/2024 01/06/2024-16/06/2024 17/06/2024-03/07/2024 04/07/2024-15/07/2024 16/07/2024-26/08/2024 27/08/2024-07/09/2024 08/09/2024-19/09/2024 20/09/2024-30/09/2024 01/10/2024-15/10/2024
Single Standard
1AD 66 102 135 154 175 154 135 101 66
Single Deluxe
1AD 72 112 145 164 185 164 145 112 72
Double Standard
2AD 77 120 159 181 206 181 159 120 77
Triple Standard
2AD+1CH
( 2-11.99 )
77 120 159 181 207 181 159 120 77
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 77 120 159 181 207 181 159 120 77
3AD 104 162 214 245 278 245 214 162 104
Double Queen Deluxe
2AD 84 132 170 193 218 193 170 132 88
Double Deluxe
2AD 84 132 170 193 218 193 170 132 88
Triple Deluxe
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 84 132 170 193 218 193 170 132 88
2AD+1CH ( 2-11.99 ) 84 132 170 193 218 193 170 132 88
3AD 113 177 229 260 294 260 229 177 113
Family Standard
2AD+2CH
( 0-1.99,0-1.99 )
132 186 229 272 308 272 240 186 132
2AD+2CH(2-11.99,0-1.99) 132 186 229 272 308 272 240 186 132
2AD+2CH(2-11.99,2-11.99) 132 186 229 272 308 272 240 186 132
3AD+1CH ( 0-1.99 ) 171 242 312 353 400 354 312 242 171
3AD+1CH ( 2-11.99 ) 171 242 312 353 400 354 312 242 171
4AD 204 288 372 421 477 421 372 288 204
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 132 186 229 272 308 272 240 186 132
2AD+1CH ( 2-11.99 ) 132 186 229 272 308 272 240 186 132
3AD 171 242 312 353 400 354 312 242 171
2AD 132 186 229 272 308 272 240 186 132
Минимум престој 2 3 4 5 5 5 4 3 2
Stayover tax 7 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

  • Локација:
Прочитано 6851 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top