fbpx

Assa Maris Hotel – Хотелот е сместен на приватна песочна плажа, опкружен со зеленило. Нуди пространи соби, вкупно 66 и е идеален за семеен одмор. Оддалечен е 5 км од Пиргадикиа и 10 км од Агиос Николаос. Делумно е реновиран 2013 г. Содржи: надворешен базен со слатка вода, бесплатен интернет, паркинг, мини-маркет, конференциска сала, соблекувални и тушеви, бесплатни лежалки и чадори за сонце, пешкирите за плажа со депозит, детски базен, анимација за деца поделена на 2 старосни групи, игралиште, 2 бара, ресторан /дрес код!/, аеробик, одбојка на плажа, пинг-понг, тенис, анимација. Соби: бесплатен сеф, балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 20.05 ДО 15.06.2024

ASSA MARIS 3* Agios Nikolaos www.assamaris.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
0/10 10.05-31.05
01.10-16.10
01.06-07.07
06.09-30.09
08.07-05.09
Double Garden View 116 168 222
Трето лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис 12 12
Double Deluxe Sea View 173 231 266
Трето лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис 12 12
Double Room Sea View 135 188 242
Трето лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис 12 12
Double Room Bunk Bed Sea View 166 220 274
Трето лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Sea View up to
4 pax
251 289 347
Трето лице 23 23 23
Четврто лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Family Room Garden View 193 231 300
Трето лице 23 23 23
Четврто лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Family Room Sea View 213 256 328
Трето лице 23 23 23
Четврто лице 23 23 23
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 5 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
N o n s h o w 1 0 0 % o f t o t al a m o u n t
E a rly d e p a r t u r e 1 0 0 % o f t o t al a m o u n t
C a n c elle d 1 - 7 d a y s b e f o r e c h e c k -in 5 0 % o f t o t al a m o u n t
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Медија

  • Локација:
Прочитано 11504 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top