fbpx

Положба: Метаморфози
Сместување: Собите се опремени со тоалет, балкон, телефон, интернет приклучок, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер...
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, лоби бар, ТВ сала, бар покрај базен...
Плажа: 80м од плажа
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца.

Линк од хотел: SIMEON *** METAMORFOSI

Simeon Hotel, 3*
Booking Window: 01/05/2024-15/05/2024

Stay Dates: 06/05/2024-22/05/2024
All Available Room Types Except Economy Room
30% Discount


Stay Dates: 23/05/2024-15/06/2024
All Available Room Types Except Economy Room
15% Discount

SIMEON *** METAMORFOSI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10/1/2002 26.04-20.05
01.10-26.10
21.05-10.06
21.09-30.09
11.06-25.06
11.09-20.09
26.06-10.07
01.09-10.09
11.07-31.08
Single Room 57 68 86 103 115
Standard Room 43 48 64 75 84
ECO Room 38 38 55 62 72
Comfort Room 47 53 73 85 96
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Comfort Room Pool View 51 58 80 93 106
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
Family Room 2 pax 125 150 220 251 278
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite 2 pax 159 184 245 296 319
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Simeon Suite Private Terrace 2pax 188 245 325 348 359
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице 22 22 22 22 22
1 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-12.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин. престој 1 3 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

  • Локација:
Прочитано 8655 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top