fbpx

Линк од хотел https://ayconhotels.com/hotel-riva/

Хотел Рива ви посакува добредојде во најубавиот приморски град во Црна Гора. Овој хотел, кој се наоѓа веднаш до пенливото Јадранско Море, нуди 34 сместувачки единици, од кои некои нудат прекрасен поглед на отворено море. Без разлика дали ви треба семеен одмор или романтично бегство од секојдневието, наградете се со луксузен престој во сместување со четири ѕвездички и уживајте во удобностите како бесплатен безжичен интернет и близината на плажата Петровац. Искусете ја убавината на црногорското крајбрежје, почестете се со вкусни закуски во ресторанот во склоп на хотелот и уверете се во богатата понуда на можности за организирање настани.

Побарај понуда

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон 043 231 221

 

Прочитано 206 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top