fbpx

 

Ценовник 2019

Период Денови на престој Двокреветна соба – комфорт (2+0) Двокреветна соба – егзекутив (2+1) Алпин студио (2+2) Јуниор сјуит
(2+2)
06.01-23.03.2019
Петок и сабота 70€ 74€ 81€ 97€
Недела-четврток 59€ 61€ 70€ 84€
24.03-30.05.2019
Петок и сабота 60€ 63€ 71€ 82€
Недела-четврток 49€ 52€ 60€ 71€
31.05-27.06.2019
Петок и сабота 63€ 69€ 75€ 89€
Недела-четврток 53€ 57€ 64€ 78€
28.07-07.09.2019
Петок и сабота 70€ 74€ 81€ 94€
Недела-четврток 59€ 61€ 70€ 84€
08.09-28.11.2019
Петок и сабота 60€ 63€ 71€ 82€
Недела-четврток 49€ 52€ 60€ 71€
29.11-19.12.2019
Петок и сабота 70€ 74€ 81€ 94€
Недела-четврток 59€ 61€ 70€ 84€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Појадок и вечера
Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
Интернет, паркинг

СПЕЦИЈАЛНИ ПАКЕТИ :

10% попуст за престој од 3 – 4 ноќевања
15% попуст за минимален престој од 5 ноќевања
Минимален престој за викенд – 2 ноќевања

Дополнителни услови :

За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
Дете до 5.99 год. – бесплатно
Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 29€ на ден
Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
Трет возрасен на дополнително легло – доплата 38€ на ден
Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 29€ на ден

Прочитано 793 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top