fbpx

Локација: - 43.285563, 20.813999

http://www.vilakopaonik.com  

Новоизградена зграда на Копаоник, која ги пречека своите први гости во декември 2016 година. Опкружена со борови дрвја и сместена во срцето на туристичкиот центар Копаоник, вилата со најубаво име на планината е вистинскиот избор за секој што сака да го помине годишниот одмор во мирен зимски амбиент и сепак повторно во центарот на сите настани. Современ, висококвалитетен објект ќе им обезбеди комфорт на сите гости.
Скијачката патека Караман Гребен е оддалечена околу 250 м од шумскиот пат, од почетната точка на жичарницата Караман Гребен на околу 250 метри и од главниот влез во хотелот Гранд и Спа на околу 100 м.

10% попуст за уплата до 30.09.2022

>VILA ZVONCICA KOPAONIK  www.vilakopaonik.com  
ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ЗА 7 НОЌИ  
Тип на соба Лица 04.12-11.12 11.12-25.12 25.12-29.01 29.01-12.03 12.03-26.03
Студио 1+1 До 2 512 597 640 555 512
Апартман 2 До 6 725 767 1.025 767 725
Апартман 3 До 8 767 836 1.109 836 767
ВИП Апартман До 5 1.025 1.407 1.407 1.276 1.194
Петар Пан Апартман До 7 1.5 1.5 1.577 1.493 1.449
Минимум престој
3 3 7 7 3
Помал број на ноќевања исклучиво на барање  
Во цената е вклучено:
- Наем на Студио/Апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi-Fi
- Секојдневно одржување
- Рецепција 24/7
 
Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70€ , деца до 7 гратис
- Хотелско осигурување 0.20€ за лице на ден
- Доплатите се вршат во агенција
 
Опис на сместување:
- Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19 m².
- Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории,спална соба со француско легло,дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 m².
- Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории,спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 m².
- ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла,, дневна соба со аголна гарнитура,
квадратура 40-50 m²
- Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развелување и дневна соба со аголна гарнитура
 
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

 

Прочитано 482 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top