fbpx

Врвно сместен на работ на мала карпа, веднаш до песочната плажа Параспорос, Paros Bay нуди спектакуларен поглед на морето создавајќи идиличен амбиент за незаборавни одмори во Парос.

Само кратко возење од градот Парос, Парикија Paros Bay обезбедува стратешка позиција, исто така се смета за еден од најдобрите хотели на плажа на островот Парос.

Гостите можат да создадат свои посебни моменти покрај базенот или во целосно опремениот спа центар, додека вечерта ја завршуваат во Медитеранскиот ресторан на хотелот на плажа, уживајќи во познати грчки и медитерански специјалитети.

Линк од хотел: PAROS BAY 4* PARIKIA

PAROS BAY 4* PARIKIA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/4 27.04-31.05
21.09-15.10
01.06-21.06
26.08-20.09
22.06-26.07 27.07-25.08
Single Room 75 85 95 115
Double Room Garden View 45 49 57 71
Triple Room Garden View 52 57 66 79
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Room Garden View up to 4 pax 60 66 77 88
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Single Room Sea View 83 92 107 133
Double Room Sea View 49 54 61 78
Triple Room Sea View 57 63 71 88
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Single Superior Garden View 93 102 124 143
Double Superior Garden View 54 58 71 85
Triple Superior Garden View 60 67 80 94
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Garden View up to 4 pax 69 75 91 103
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Single Superior Sea View 101 109 135 162
Double Superior Sea View 58 63 75 93
Triple Superior Sea View 66 71 85 103
1 дете од 3-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 25 25 25 25
Деца од 3-11.99 год. 16 16 16 16
Минимум престој 1 1 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
27/04-21/06 & 26/08-15/10:
12-1 days prior to arrival, 30% fees
22/06-25/08:
22-1 days prior to arrival, 30% fees
For amendments made between 10 days prior to arrival and the departure date or Early departure, 100% fees
Non-show 100%
Прочитано 407 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top