fbpx

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 10.01 ДО 31.01.2023 10% ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
4 03.01-15.01.2023
06.02-19.02.2023
30.12-02.01.2023 16.01-05.02.2023
20.02-05.03.2023
10.12-29.12.2022
06.03-30.04.2023
Double Standard 2 pax
(max 3 pax)
200 289 175 131
Трето лице на дополнително легло 70 101 61 46
1 дете од 4 -11.99 год. на дополнително легло 40 58 35 27
Studio 2 pax
(max 4 pax)
231 318 200 146
Трето лице на дополнително легло 82 111 70 51
1 и 2 дете од 4 -11.99 год. 47 64 40 29
Apartment 2 pax
( max 4 pax )
255 338 221 166
Трето лице на дополнително легло 89 118 78 58
1 и 2 дете од 4 -11.99 год. на дополнително легло 51 68 45 33
Apartment lux 4 pax
( max 6 pax)
357 520 315 236
Возрасен на дополнително легло 63 91 55 42
1 и 2 дете од 4 -11.99 год. 36 52 32 24
Single Room 120 265 106 78
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Oтказ Под 5 дена 1 ноќ Под 10 дена 1 ноќ Под 3 дена 1 ноќ Под 2 дена 1 ноќ
No Show 1 ноќ 1 ноќ 1 ноќ 1 ноќ
Доплата за Новогодишна вечера 95 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4до 11.99 години
Цената вклучува: користење на затворен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес , ски бус , паркинг, интернет
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 10.01 ДО 31.01.2023 10% ПОПУСТ
Прочитано 74 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top