fbpx

AПАРТМАНСКИ КОМПЛЕКС ПИРИН ГОЛФ 4*


ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ:
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 30.11.2022

Сместување
Макс. број на гости
01.12.2022 – 23.12.2022
01.03.2023 - 31.03.2023
03.01.2023 - 28.02.2023
Петок-Сабота Недела-Четврток Мин. 3 ноќи Петок - Сабота Недела-Четврток Мин. 3 ноќи
BB HB BB HB BB HB BB HB BB HB BB HB
Студио
2+1 82€ 101€ 74€ 91€ 69€ 86€ 85€ 103€ 76€ 93€ 71€ 88€
1+2 59€ 74€ 53€ 66€ 51€ 62€ 61€ 76€ 55€ 68€ 52€ 64€
СПА Студио
2+1 101€ 121€ 91€ 109€ 86€ 104€ 103€ 125€ 93€ 113€ 88€ 107€
1+2 74€ 87€ 66€ 79€ 62€ 75€ 76€ 91€ 68€ 82€ 64€ 77€
Едноспален апартман 2+2 98€ 118€ 89€ 106€ 83€ 100€ 102€ 125€ 93€ 110€ 87€ 103€
Двоспален апартман 4+2 136€ 176€ 122€ 159€ 115€ 150€ 132€ 170€ 118€ 154€ 113€ 145€
Троспален апартман 6+2 196€ 256€ 176€ 230€ 167€ 217€ 192€ 250€ 174€ 224€ 163€ 212€

 

Цените се изразени во евра ПО СОБА /Апп. на ден и вклучуваат:
•Ноќевање на база ноќевање со појадок /BB/ или ноќевање, појадок и вечера /HB/, со цена во зависиност од бројот на резервираните денови. Појадокот се сервира во период од 07:30ч. до 10:00ч. Вечерата се сервира од 18:30ч. до 21:00ч.
•Бесплатен трансфер до и од главната станица на кабинковиот лифт во Банско
•Бесплатен интернет и сателитска телевизија во собите/апп
•СПА центар: 1 внатрешен и 3 надворешни базени, Термална зона /планинска сауна, инфрацрвена сауна, .хидротерапевтска Kneipp клупа, жежок камен, ледена фонтана, топла клупа, лакониум, арома парна бања, чудни тушови и др.
•Цените не вклучуваат ТУРИСТИЧКА ТАКСА, 1 евро по лице на ден

Политика за деца:
•Деца до 7 год. бесплатно во собата на родителите.
•Бебешко креветче - бесплатно
•Еден возрасен и едно дете до 7г. /неполни/ како еднокреветна
•Деца од 7 до 14 год./неполни/ на редовно легло , плаќаат 50% од цената на редовно легло во избраниот вид на сместување и исхрана
•Деца од 7 -14 год. сместени на дополнително легло плаќаат 35 % од цената на легло на избраниот вид на смесување, второ дете 7 до 14 год сместено на дополнително легло е бесплатно
•Возрасни и деца над 14 год. сместени на дополнително легло плаќаат 70 % од цената на легло за избрниот вид на сместување.
•Така посочените цени не се валидни за време на национални, регионални и др. празници

 

 

Прочитано 704 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top