fbpx
Вилите Малина  се наоѓаат  во близина на ски патеките на Пампорово,  и нудат 30 целосно опремени и комфортни вили во текот на целата година.
Вилите "Малина" создаваат неповторливо чувство за одмор во оаза, дополнета со традиции и типично родопско гостопримство. Секоја една вила вклучува пространа дневна соба со софа и мала трпезарија, опремена кујна, купатило со туш кабина, две спални - една со  кралски кревет и една со две еднокреветни кревети.
Далечина од центарот: 100 m
Далечина од Жичара: 150 m

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.11.2023 10% ПОПУСТ
7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 02.01 ДО 19.01.2024 И ОД 01.03 ДО 31.03.2023
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

VILLAS MALINA 3* PAMPOROVO
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 15.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
01.01.2024
02.01.2024
19.01.2024
20.01.2024
04.03.2024
05.03.2024
31.03.2024
VILLA 2 ADULTS 110 148 110 121 98
VILLA 3 ADULTS 133 182 133 144 122
VILLA 4 ADULTS` 156 212 156 168 145
VILLA 5 ADULTS 184 251 184 207 173
VILLA 6 ADULTS 208 292 208 230 197
VILA2 1+1 CHD (5-12,99) 110 148 110 121 98
VILA2 1+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 111 149 111 122 99
VILA2 1+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 122 165 122 133 111
VILA2 2+1 CHD (0-4,99) 111 149 111 122 99
VILA2 2+1 CHD (5-12,99) 122 165 122 133 111
VILA2 2+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 123 166 123 134 112
VILA2 2+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 134 183 134 145 123
VILA3 3+1 CHD (0-4,99) 134 183 134 145 123
VILA3 3+1 CHD (5-12,99) 156 212 156 168 145
VILA3 3+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 157 213 157 169 146
VILA3 3+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 157 213 157 169 146
VILA4 4+1 CHD (0-4,99) 157 213 157 169 146
VILA4 4+1 CHD (5-12,99) 157 213 157 169 146
VILA4 4+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 158 214 158 170 147
VILA4 4+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 158 214 158 170 147
VILA5 5+1 CHD (0-4,99) 185 252 185 208 174
VILA5 5+1 CHD (5-12,99) 185 252 185 208 174
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
VILLAS
VILLA 2 ADULTS 125 172 125 136 114
VILLA 3 ADULTS 155 213 155 166 144
VILLA 4 ADULTS 190 243 190 201 179
VILLA 5 ADULTS 224 289 224 247 213
VILLA 6 ADULTS 263 333 263 286 252
VILA2 1+1 CHD (5-12,99) 125 172 125 136 114
VILA2 1+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 126 173 126 137 115
VILA2 1+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 144 193 144 155 133
VILA2 2+1 CHD (0-4,99) 126 173 126 137 115
VILA2 2+1 CHD (5-12,99) 144 193 144 155 133
VILA2 2+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 145 194 145 156 134
VILA2 2+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 156 214 156 167 145
VILA3 3+1 CHD (0-4,99) 156 214 156 167 145
VILA3 3+1 CHD (5-12,99) 190 243 190 201 179
VILA3 3+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 191 244 191 202 180
VILA3 3+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 191 244 191 202 180
VILA4 4+1 CHD (0-4,99) 191 244 191 202 180
VILA4 4+1 CHD (5-12,99) 191 244 191 202 180
VILA4 4+2 CHD (0-4,99) (5-12,99) 192 245 192 203 181
VILA4 4+2 CHD (5-12,99) (5-12,99) 192 245 192 203 181
VILA5 5+1 CHD (0-4,99) 225 290 225 248 214
VILA5 5+1 CHD (5-12,99) 225 290 225 248 214
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 7 дена 1 ноќ Под 21 ден 1 ноќ Под 7 дена 1 ноќ Под 7 дена 1 ноќ Под 5 дена 1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи
Минимум престој 1 3 1 1 1
Доплата за Новогодишна вечера 55 ЕУР (HB) , 65 EUR (BB), деца од 5 до 17.99 год. 35 ЕУР (HB),
30 EUR (BB)
Цената вклучува: паркинг, интернет
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

Прочитано 1722 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top