fbpx
Сместен е на помалку од 300 м од жичницата. Хотелот нуди СПА центар, затворен базен, ресторан, бесплатен бежичен интернет, бесплатен паркинг и трансфер до гондолата. Сите соби имаат ТВ со кабловски канали, простор за седење, мини-бар и купатило со туш кабина, фен и тоалетен прибор. Од балконите се простира живописе поглед кон планината. 
Линк од хотел:  MPM HOTEL GUINNESS 4* BANSKO
 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 10% ПОПУСТ

7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 18.03 ДО 14.04.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 
MPM HOTEL GUINNESS 4* BANSKO www.mpmhotels.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
1 01.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
04.01.2024
05.01.2024
11.01.2024
12.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
17.02.2024
18.02.2024
14.03.2024
15.03.2024
14.04.2024
STUDIO
SINGLE ROOM 102 149 207 149 111 149 111 102
STUDIO 2 ADULTS 159 150 208 150 136 150 136 118
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 166 210 290 210 191 210 191 166
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 103 150 208 150 112 150 112 103
ST2AD 1+1 CHD (2-11,99) 107 135 187 135 123 135 123 107
ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 108 136 188 136 124 136 124 108
ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 129 157 209 157 145 157 145 129
ST2AD 2+1 CHD (0-1,99) 160 151 209 151 137 151 137 119
ST2AD 2+1 CHD (2-11,99) 141 172 230 172 159 172 159 141
ONE BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 130 162 223 162 147 162 147 130
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 182 227 313 227 207 227 207 182
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL] 234 292 402 292 266 292 266 234
APT2 1+1 CHD (2-11,99) 117 147 201 146 133 146 131 117
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 118 148 202 147 134 147 132 118
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 139 168 224 168 155 168 155 139
APT2 2+1 CHD (0-1,99) 131 163 224 163 148 163 148 130
APT2 2+1 CHD (2-11,99) 152 184 246 184 170 184 170 152
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 153 185 247 185 171 185 171 153
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 174 207 268 207 192 207 192 174
APT2 3+1 CHD (0-1,99) 183 228 314 228 208 228 208 182
APT2 3+1 CHD (2-11,99) 204 249 335 249 229 249 229 204
TWO BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD 238 299 425 299 284 299 284 238
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED 286 359 510 359 340 359 340 285
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED
[2. ADL]
333 419 595 419 397 419 397 333
APT4 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 238 299 425 299 284 299 284 238
APT4 3+1 CHD (2-11,99) 238 299 425 299 284 299 284 238
APT4 3+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 239 300 426 300 285 300 285 239
APT4 3+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 260 321 447 321 306 321 306 260
APT4 4+1 CHD (0-1,99) 239 300 426 300 285 300 285 239
APT4 4+1 CHD (2-11,99) 260 321 447 321 306 321 306 260
APT4 4+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 161 322 448 322 307 322 307 261
APT4 4+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 282 344 470 344 328 344 328 282
APT4 5+1 CHD (0-1,99) 287 360 511 360 341 360 341 286
APT4 5+1 CHD (2-11,99) 308 381 533 381 363 381 363 308
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 7 дена
1 ноќ
Под 14 дена
1 ноќ
Под 28 дена 100% Под 14 дена 100% Под 7 дена Под 14 дена 100% Под 7 дена
1 ноќ
Под 7 дена
1 ноќ
No Show 2 ноќи 100% 100% 100% 2 ноќи 100% 2 ноќи 2 ноќи
Минимум престој 3 3 4 3 3 3 3 3
Доплата за Новогодишна Вечера 105 ЕУР за возрасни и 55 ЕУР за деца од 2-11.99 год.
Цената вклучува:затворен базен, сауна, шок базен, парна бања,зона за релаксација,ски гардероба, интернет, отворен паркинг ( местата се лимитирани)
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 18.03 ДО 14.04.2023

 

 
Прочитано 3341 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top