fbpx

7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2023

FLORA RESIDENCE 2* BOROVETS
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
1 20.12.2022
26.12.2022
27.12.2022
03.01.2023
04.01.2023
10.01.2023
11.01.2023
31.01.2023
01.02.2023
29.02.2023
01.03.2023
31.03.2023
STUDIO
SINGLE ROOM 146 213 146 113 146 113
STUDIO 2 ADULTS 185 270 185 139 185 139
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 233 327 233 178 233 178
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED [2. ADL] 281 384 281 217 281 217
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 147 214 147 114 146 114
ST2AD 1+1 CHD (2-11,99) 185 270 185 139 185 139
ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 186 271 186 140 186 140
ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 218 307 218 162 218 162
ST2AD 2+1 CHD (0-1,99) 186 271 186 140 186 140
ST2AD 2+1 CHD (2-11,99) 218 307 218 162 218 162
ST2AD 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 219 308 219 163 219 163
ST2AD 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 250 344 250 185 250 185
ST2AD 3+1 CHD (0-1,99) 234 328 234 179 234 179
ST2AD 3+1 CHD (2-11,99) 266 364 266 201 266 201
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 194 284 194 150 194 150
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 242 340 242 189 242 189
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL] 290 398 290 228 290 228
APT2 1+1 CHD (2-11,99) 194 284 194 150 194 150
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 157 227 157 120 157 120
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 195 285 195 151 195 151
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 227 320 227 173 227 173
APT2 2+1 CHD (0-1,99) 195 285 195 151 195 151
APT2 2+1 CHD (2-11,99) 227 320 227 173 227 173
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (0-1,99) 196 286 196 152 196 152
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 228 321 228 174 228 174
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 259 357 259 197 259 197
APT2 3+1 CHD (0-1,99) 243 341 243 190 243 190
APT2 3+1 CHD (2-11,99) 275 377 275 212 275 212
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 7 дена
1 ноќ
Под 20 дена 1 ноќ Под 7 дена 1 ноќ Под 3 дена
1 ноќ
Под 7 дена
1 ноќ
Под 3 дена
1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи
Flora Residence - Daisy, Violet, Muy, Lilly. Meals - Daisy`s restaurant
Доплата за Новогодишна вешера 55 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 2-11.99 год.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
6=5 , 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 11.01 ДО 31.01.2024 И ОД 01.03 ДО 31.03.2024

 

Опис: Flora Residance е депанданс на хотел Flora **** Боровец

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Доплати: Новогодишна вечера 60 Еур за возрасни и 35 Еур за деца од 2-11.99 год. ( задолжително )

 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 2443 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top