fbpx
Линк до хотел: MPM HOTEL SPORT 4* BANSKO

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 24.03 ДО 14.04.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 24.12 ДО 23.03.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 24.03 ДО 14.04.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 24.12 ДО 23.03.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 24.03 ДО 14.04.2024

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

MPM HOTEL SPORT 5* BANSKO www.mpmhotels.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 01.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
04.01.2024
05.01.2024
11.01.2024
12.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
17.02.2024
18.02.2024
14.04.2024
DOUBLE EXECUTIVE
DOUBLE ROOM 176 203 270 203 176 203 176
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 247 285 378 285 247 285 247
SINGLE ROOM 144 202 269 202 144 202 144
DBL 1+1 CHD (2-12,99) 159 183 243 183 159 183 159
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 145 203 270 203 145 203 145
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 160 184 244 184 160 184 160
DBL 1+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 185 209 269 209 185 209 185
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 177 204 271 204 177 204 177
DBL 2+1 CHD (2-12,99) 202 229 296 229 202 229 202
DOUBLE DELUXE
DOUBLE ROOM 194 237 315 237 194 237 194
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 272 331 441 331 272 331 272
SINGLE ROOM 153 236 314 236 153 236 153
DBL 1+1 CHD (2-12,99) 175 213 284 210 175 213 175
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 154 237 315 237 154 237 154
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 176 214 285 211 176 214 176
DBL 1+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 201 239 309 239 201 239 201
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 195 238 315 238 195 238 195
DBL 2+1 CHD (2-12,99) 220 262 340 262 220 262 220
DBL 2+2 CHD (0-1,99) (2-12,99) 221 263 341 263 221 263 221
DBL 2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 246 288 367 288 246 288 246
ONE BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD 272 328 440 328 272 328 272
APT4 2+2 CHD (2-12,99) (2-12,99) 272 328 440 328 272 328 272
APT4 3+1 CHD (2-12,99) 272 328 440 328 272 328 272
Доплата за VIP APP за соба на ден 95 95 95 95 95 95 95
Полупансион 28 28 28 28 28 28 28
Деца од 2-12.99 год. 20 20 20 20 20 20 20
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 3 дена 1 ноќ Под 14 дена 100% Под 21 ден 100% Под 14 дена 100% Под 3 дена 1 ноќ Под 14 дена 100% Под 3 дена 1 ноќ
No Show 2 ноќи 100% 100% 100% 2 ноќи 100% 2 ноќи
Минимум престој 3 3 5 3 3 3 3
Доплата за Новогодишна вечера 105 ЕУР за возрасни и 55 ЕУР за деца од 2-12.99 год. за гости на база ноќевање со појадок и 80 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за
Деца од 2-12.99 год. за гости на база полупансион
*HB supplement - daily dinner in the main restaurant, option of pre-selected 4-course menu with advanced notice and А La Carte service!
Цената вклучува: користење на затворен базен,сауна, солена сауна,парна бања, римска бања,ски гардероба,интернет, кафе и чај во соба
Отворен и затворен паркинг со доплата на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

  • Локација:
Прочитано 4105 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top