fbpx
 Линк од хотел:  EUPHORIA CLUB 4* BOROVETS
 

EBD1 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2023 20% ПОПУСТ

EBD2 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.11.2023 10% ПОПУСТ

EUPHORIA CLUB 4* BOROVETS www.borovetseuphoria.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
4/1 15.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
06.01.2024
07.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
29.02.2024
01.03.2024
15.03.2024
16.03.2024
31.03.2024
JUNIOR SUITE
SINGLE ROOM 106 211 127 189 127 106
JUNIOR SUITE 2 AD 108 214 131 192 131 108
JUS2 1+1 CHD (2-11,99) 108 214 131 192 131 108
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 107 212 128 190 128 107
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 153 253 173 237 173 153
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 188 310 214 278 214 188
APT2 1+1 CHD (2-11,99) 153 253 173 237 173 153
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 154 254 174 238 174 154
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 176 288 205 269 205 176
APT2 2+1 CHD (0-1,99) 154 254 174 238 174 154
APT2 2+1 CHD (2-11,99) 176 288 205 269 205 176
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 177 289 206 270 206 177
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 200 323 238 301 238 200
APT2 3+1 CHD (0-1,99) 189 311 215 279 215 189
APT2 3+1 CHD (2-11,99) 211 345 247 310 247 211
Полупансион 28 28 28 28 28 28
Деца од 2-11.99 год. 11 11 11 11 11 11
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 14 дена 100% Под 14 дена 100% Под 14 дена 100% Под 14 дена 2 ноќи Под 7 дена 2 ноќи Под 7 дена 2 ноќи
No Show 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Минимум престој 1 3 1 1 1 1
Доплата за Новогодишна Вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за дева од 2-11.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, интернет, подземен паркинг
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

  • Локација:
Прочитано 2377 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top