fbpx

ЛЕТО 2023 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА

  • Понудата е објавена на 12/11/2019

До 30% ПОПУСТ ЧЕКА НА ВАС

ИЗБОР ХОТЕЛИ КЛИКНЕТЕ

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Hoteli Grcija leten odmor

Информации и резервации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top