fbpx

ЛЕТО 2022 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА - ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

  • Понудата е објавена на 23/11/2017

НАЈБАРАНИТЕ ХОТЕЛИ НА ПОПУСТ

 

ЛЕТО 2022 ХОТЕЛИ ГРЦИЈА 

ИЗБОР ХОТЕЛИ КЛИКНЕТЕ

ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА

Ние мислиме навреме за вашето летување !

Информации и резервации на 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top