fbpx

 

FIRST MINUTE OFFER
(за резервација до 24.03.2023)
ВЕЛИГДЕН ВО МОНА 4*- ЗЛАТИБОР
Термин 13.04-18.04.2023

Пакет од 3 ноќи по лице:

- Standard Room - 147€

- Comfort Room - 167€

- Superior Room - 190€

- Single Room - 234€

Пакет од 4 ноќи по лице:

- Standard Room - 176€

- Comfort Room - 199€

- Superior Room - 230€

- Single Room - 280€

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на затворен базен, џакузи,сауни..
- Фитнес Центар
- Wi-Fi
- Детско Катче
- Натпревар во боење на велигденски јајца

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години во присуство на две полноплатежни лица ГРАТИС.
- Деца 7-11,99 години во присуство на две полноплатежни лица доплата 17€ по лице на ден.

Доплата за вечера

- Доплата за вечера за возрасно лице 15€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 7,5€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Прочитано 161 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top