fbpx

 

ПАКЕТ ВЕЛИГДЕН
HOTEL PUTNIK 4*- КОПАОНИК
Термин 13.04-19.04.2023

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

4 дена / 3 ноќи 195€ по лице
5 дена / 4 ноќи 260€ по лице
6 дена / 5 ноќи 285€ по лице
7 дена / 6 ноќи 342€ по лице

Во цената е вклучено:
- Сместување на база појадок и вечера;
- Две деца до 11,99 години ГРАТИС во придружба на две возрасни лица;
- Неограничено користење на Wellness&Spa (затворен базен за возрасни, затворен базен за деца, џакузи, финска сауна, руска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања,тапидариум)
- Неограничено користење на фитнес Центар
- Анимација за деца 14.04-16.04 во два термина (12:00-14:00h – 17:00-18:00h)
- Детска игротека и Entertainment Room

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса: 1€ по лице на ден за возрасни; 0,60€ по лице на ден за деца 7-15 години; Деца до 7 години не плаќат такса (доплата за туристичка такса се врши во агенција при резервација)
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости (доплата се врши во агенција при резервација)

Услови за откажување и промена на термин:
- Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација.

пенали

- Рокови за откажување на резервација:

- До 45 дена пред почеток на аранжманoт БЕЗ ПЕНАЛИ
- 30% ако се откаже 45-15 дена пред почетокот на аранжманот

- 100% пенали ако се откаже 14-0 дена пред почетокот на аранжманот

Прочитано 113 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top