fbpx
Хотел Романтик се наоѓа на брегот на велешко езеро Младост. 
Располага со сместувачки капацитети од вкупно 25соби, од кои 4 еднокреветни, 11 двокреветни, 2 трокреветни и апартмани за 3 лица.
 
 

ТИП НА СОБА

BB по гостин

HB по гостин

FB по гостин

Еднокреветна соба

2,070,00

2,320,00

2,740,00

Двокреветна соба

1,460,00

1,840,00

2,330,00

• Цените дадени во горната табела се со вклучен ДДВ
• Во цените не е вклучена туристичка такса од 40,00 денари, од лице, од ден
• Секоја соба е опремена со централна климатизација за греење и ладење,купатило со бања, ТВ, интернет Wireless, телефон со директна линија

Собите се расположливи во период од 14.00ч (пријава) до 12.00ч (одјава)

Прочитано 2665 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top