fbpx

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ ЗИМА 2022/2023

НАЈДОБРА ПОНУДА ХОТЕЛИ КОПАОНИК, ЗЛАТИБОР, БАНСКО, БОРОВЕЦ И ПАМПОРОВО

 ВЕЌЕ ВО ПРОДАЖБА КЛИКНЕТЕ >>>

Информации и резервации 043 231 221

Прочитано 958 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top