fbpx

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА 

Веќе во продажба лето 2023

ДО 30% ПОПУСТ РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Побарајте специјална понуда кај вашиот личен агент

 +389 43 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top