fbpx

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА 

Објавени редовни цени сезона лето 2022

ДО 35% ПОПУСТ РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Побарајте специјална понуда кај вашиот личен агент

 +389 43 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top