fbpx

Линк од хотел: NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

NIFOREIKA BEACH HOTEL & BUNGALOWS 3* NIFOREIKA PELOPONNESE
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН ПЛУС
0/4 17.05-30.06
01.09-11.10
01.07-31.07 01.08-31.08
Double Garden View 42 46 52
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Double Room Sea View 46 51 57
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Комплет Пансион 12 12 12
Деца од 2-11.99 год. 8 8 8
Мин.престој 1 1 1
Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI,мини маркет,фитнес, базен за деца, ресторан, бар
Соби: клима,САТ ТВ, телефон, фрижидер,сеф,балкон,WI-FI
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Cancellation Policy:
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%
2. Order from the beach bar at least 2,50 € per person for the use for umbrellas and sun beds on the beach.

 

  • Локација:
Прочитано 1585 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top