fbpx

Положба: 60 метри од плажа, на 4км од Никити Сместување: хотелот располага со 32 соби, сите опремени со балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон, сеф /во некој соби/ Услуга:ноќевање со појадок или појадок и вечера Хотелско содржини:рецепција, ресторан, бар, интернет, паркинг, надоврешен базен со џакузи и лашалки со доплата. Спорт и забава: детски базен и игралиште

Линк од хотел: MAKEDNOS 3* NIKITI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 22% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 31.05.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 12% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 11.06.2023

( ВАЖИ ЗА DELUXE ROOM GROUND FLOOR , FAMILY APARTMENT, STANDARD ROOM FRONT SEA VIEW )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 12% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 04.07 ДО 27.09.2023

( ВАЖИ ЗА DELUXE ROOM GROUND FLOOR , FAMILY APARTMENT, STANDARD ROOM FRONT SEA VIEW )

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

MAKEDNOS 3* NIKITI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10 25.05-03.06 04.06-15.06
11.09-27.09
16.06-05.07 06.07-25.08 26.08-10.09
Deluxe Room Ground Floor 36 51 62 85 62
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%
Family Apartment 36 54 66 88 66
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%
Standard Room Front Sea View 34 49 62 79 62
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%
Standard Room Side Sea View 30 47 60 77 60
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 2 2 3 5 2
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: паркинг, отворен базен, WI-FI, бесплатни чадори и лежалки на плажа,детско игралиште,детски базен,
ресторан,бар
Соби:клима, САТ ТВ, телефон,сеф,фрижидер,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
"Standard rooms can accommodate 2 adults and 2 children or 3 adults.
Early Booking offer is valid for check in only on specific dates (25/05, 30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, etc)
Early Booking deposit is refundable or transferable to other bookings or guests

  • Локација:
Прочитано 4003 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top