fbpx

Локација: Грција / Халкидики / Ситонија / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, рент а кар услуги, игралиште за деца, пинг-понг, фудбалско игралиште...
Сместување: сите соби се опремени со тоалет, фрижидер, балкон, клима, ТВ. Еден ден во неделата хотелот организира „грчка вечер“ со традиционална грчка музика.
Опис: Хотелот се наоѓа на околу 170м. одалеченост од плажа, околу 15 минути пешачење до центарот на Метаморфози.
Плажа: песочна
Услуга: полупансион (појадок и вечера)

 

Линк од хотел: OLYMPIC BIBIS 3* METAMORFOSI


10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023
ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ А РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 15.06.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

OLYMPIC BIBIS 3* METAMORFOSI www.olympicbibis.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
2 25.05.23
10.06.23
11.06.23
30.06.23
01.07.23
15.07.23
16.07.23
31.08.23
01.09.23
20.09.23
21.09.23
30.09.23
APARTMENT
2 ADL 102 122 143 160 122 102
1 ADL 102 122 143 160 122 102
3 ADL 102 122 143 160 122 102
1 ADL + 1 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
1 ADL + 1 CHD (6-11.99) 102 122 143 160 122 102
1 ADL + 2 CHD (2-5.99)(6-11.99) 102 122 143 160 122 102
1 ADL + 2 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
1 ADL + 2 CHD (6-11.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 1 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 1 CHD (6-11.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 2 CHD (2-5.99)(6-11.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 2 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 2 CHD (6-11.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 3 CHD (2-5.99)(2-5.99)
(6-11.99)
102 122 143 160 122 102
2 ADL + 3 CHD (2-5.99)(6-11.99)
(6-11.99)
102 122 143 160 122 102
2 ADL + 3 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
2 ADL + 3 CHD (6-11.99) 119 139 160 177 139 119
3 ADL + 1 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
3 ADL + 1 CHD (6-11.99) 102 122 143 160 122 102
3 ADL + 2 CHD (2-5.99)(6-11.99) 102 122 143 160 122 102
3 ADL + 2 CHD (2-5.99) 102 122 143 160 122 102
3 ADL + 2 CHD (6-11.99) 119 139 160 177 139 119
4 ADL 130 151 171 188 151 130
4 ADL + 1 CHD (2-5.99) 130 151 171 188 151 130
4 ADL + 1 CHD (6-11.99) 130 151 171 188 151 130
5 ADL 159 179 199 216 179 159
STUDIO
2 ADL 68 91 106 116 91 68
1 ADL 68 91 106 116 91 68
3 ADL 88 118 138 150 118 88
1 ADL + 1 CHD (2-5.99) 68 91 106 116 91 68
1 ADL + 1 CHD (6-11.99) 68 91 106 116 91 68
1 ADL + 2 CHD (2-5.99)(6-11.99) 68 91 106 116 91 68
1 ADL + 2 CHD (2-5.99) 68 91 106 116 91 68
1 ADL + 2 CHD (6-11.99) 75 100 117 127 100 75
2 ADL + 1 CHD (2-5.99) 68 91 106 116 91 68
2 ADL + 1 CHD (6-11.99) 75 100 117 127 100 75
2 ADL + 2 CHD (2-5.99)(6-11.99) 82 109 128 139 109 82
2 ADL + 2 CHD (2-5.99) 75 100 117 127 100 75
2 ADL + 2 CHD (6-11.99) 88 118 138 150 118 88
3 ADL + 1 CHD (2-5.99) 88 118 138 150 118 88
3 ADL + 1 CHD (6-11.99) 95 127 149 162 127 95
Минимум престој 3 3 3 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =6

Туристичка такса за престојсе плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 3926 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top