fbpx

Хотелот се наоѓа во срцето на Ситонија, на 5 км од Никити и 13 км од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250 м. Располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни соби, опремени со клима уред (вклучен во цената), сателитска ТВ и сопствена бања. Хотелот има голем и комплетно уреден двор со многу зеленило и природни сенки. Во склоп на хотелот има базен, бар покрај базенот и отворено кино чие што користење е вклучено во цената. Користењето на лежалките на базен како и Wi-Fi интернет во ресторан, рецепција, собите и базенот се бесплатни.

Линк од хотел: KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* NIKITI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 18.05 ДО 13.06.2023

KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* NIKITI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10 25.05-03.06 04.06-15.06
11.09-27.09
16.06-05.07
26.08-10.09
06.07-25.08
Bungalow 38 47 62 84
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Maisonette 36 44 56 72
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Standard Room 30 41 52 69
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Family Apartment 36 45 61 77
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 0-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-2.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 3-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
3 дете од 0-05.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 2 2 3 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 10-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 3-9 days before check-in 70% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 90% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
"5th person in Family apartments can only be a child 0-6 years old using a camp bed.
Early Booking offer is valid for check in only on specific dates (25/05, 30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, etc)
Early Booking deposit is refundable or transferable to other bookings or guests."


 

 

Прочитано 24729 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top