fbpx

Линк од хотел: 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.07.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 05.07 ДО 31.07.2023
( ВАЖИ ЗА DELUXE ROOM SHERING POOL И SUPERIOR ROOM SEA VIEW)

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

SEA COAST RESORT 5* GERAKINI www.seacoastresort.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО
10/0 21.05-15.06
14.09-01.10
16.06-07.07
29.08-13.09
08.07-28.08
Double Deluxe Garden View 103 126 149
Double Superior Garden View 103 126 149
Twin Superior Sea View 124 153 183
Triple Superior Sea View 131 164 195
Трето лице 69 69 69
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 46 46 46
Triple Deluxe Sharing Pool 149 186 223
Трето лице 69 69 69
1 дете од 0-5.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 год. 46 46 46
Junior Suite up to 4 pax Garden View 137 172 206
Трето лице Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Pool View up to 4 pax 160 200 240
Трето лице Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Junior Suite up to 4 pax Private Pool 167 210 252
Трето лице 46 57 69
Четврто лице 39 48 57
1 дете од 0-11.99 год. 46 57 69
2 дете од 0-11.99 год. 39 48 57
Suite Executive up to 4 pax with Private Pool 229 286 343
Трето лице 115 115 115
Четврто лице 115 115 115
1 дете од 0-11.99 год. 115 115 115
2 дете од 0-11.99 год. 115 115 115
Минимум престој 3 4 5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation Policy:
15-8 Days Before Arrival, 50% fees
7 - 1 Days Before Arrival, 100% fees
Non-Show or Early Departure, 100% fees
Board is Premium All Inclusive.

 

Прочитано 999 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top