fbpx

 

Линк https://saniluxuryvillas.com/

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
VILLA 3 BEDROOMS
1 01.03-30.04
16.10-18.11
01.05-31.05
01.10-15.10
01.06-15.06
16.09-30.09
16.06-30.06
06.09-15.09
01.07-15.07
26.08-05.09
16.07-31.07
20.08-25.08
01.08-19.08
6 pax 278 311 389 555 722 833 944
Мин.престој 7 7 7 7 7 7 7
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Hotel policies
Baby cot -free of charge,
Service every 3 days (with change shete), If client need service every day - with extra charge
Wi-fi acces free of charge

Concierge services with extra charge,
"Cancellation:
30 days prior to arrival date charge : 10% from booking price ;
21 night(s) prior to arrival date charge : 50% from booking price ;
14 night(s) prior to arrival date charge : 100% from booking price"

Payment policy:
10 % deposit after confirmation
40% a 22 days before the arrival of the clients,
50% a 14 days before the arrival of the clients,

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Booking Window: 07/06/2023-30/06/2023
Stay Dates: 07/06/2023-30/06/2023
Villa 3Bedrooms
40% Discount
Stay Dates: 01/07/2023-31/12/2023
Villa 3Bedrooms
20% Discount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 520 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top