fbpx

 Линк од хотел: LIGHT BLUE LUXURY 3* NEA KALIKRATIA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.05 ДО 30.06.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

LIGHT BLUE LUXURY 3* NEA KALIKRATIA www.lightbluehotel.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
0 01.04-30.06
16.09-31.10
01.07-15.09
Double Room Courtyard View 46 52
Трето лице 23 23
1 дете од 2-4.99 год. Гратис Гратис
Double Room Garden View 52 58
Трето лице 23 23
1 дете од 2-4.99 год. Гратис Гратис
Ноќевање со појадок 9 9
Деца од 2-4.99 год. 9 9
Полупансион 39 39
Деца од 2-4.99 год. 39 39
Минимум престој 1 4
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

Прочитано 99 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top