fbpx

 Линк од хотел: ALEXANDRA GOLDEN BOUTIQUE 5* GOLDEN BEACH THASSOS

ALEXANDRA GOLDEN BOUTIQUE 5* GOLDEN BEACH THASSOS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 26.04-19.05
23.09-15.10
20.05-07.06 08.06-06.07 07.07-28.07 29.07-24.08 25.08-22.09
Junior Suite Garden View 69 94 108 117 143 113
Junior Suite Sea View 79 107 123 133 162 127
Junior Suite Private Pool 109 147 168 183 224 178
Maisonette Private Pool Sea View 140 194 229 246 296 237
Junior Suite Private Pool Sea View 130 173 199 216 266 209
Полупансион 35 35 35 35 35 35
Ултра Се Вклучено 82 82 82 82 82 82
Минимум престој 3 3 4 6 4 4
Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД
The hotel accepts guests over 16 years old.
Cancellation policy:
26/04-07/06 & 23/09-15/10: 4-1 days prior to arrival, 50% fees
08/06-06/07: 6-1 days prior to arrival, 50% fees
07/07-28/07 & 25/08-22/09: 8-1 days prior to arrival, 50% fees
29/07-24/08: 15-1 days prior to arrival, 50% fees
Non show or early departure, 100%
Прочитано 181 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top