fbpx

 Линк од хотел: Thermae Sylla Spa 5*

 

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.04 ДО 12.04.2023 ОД 1804 ДО 31.05.2023 И ОД 01.10 ДО 31.10.2023

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 15.07.2023 И ОД 01.09 ДО 30.09.2023

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 16.07 ДО 31.08.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

THERMAE SYLLA SPA WELLNES HOYTEL 5* EDIPSOS www.thermaesylla.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
4/0 02.01-31.03
01.11-17.12
01.04-12.04
18.04-31.05
01.10-31.10
01.06-15.07
01.09-30.09
13.04-17.04
16.07-31.08
18.12-01.01
Double Standard 102 115 127 146
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room for Single Use 179 204 225 253
Double Premium 109 122 134 150
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Premium Double for Single Use 193 216 238 266
Double Superior 125 135 148 164
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Superior for Single Use 221 244 265 292
Double Deluxe 128 142 154 170
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Deluxe for Single Use 233 255 278 305
Junior Suite 2 pax
(за соба)
434 478 552 635
Suite Executive 2 pax
(за соба)
555 613 722 855
Presidential Suite 2 pax
(за соба)
770 850 971 1155
Минимум престој 3 3 5 7
Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation Policy:
02/01-12/04, 18/04-31/05, 01/10-17/12:
8-1 days before arrival 100% charge
13/04-17/04, 01/06-30/09, 18/12/2023-01/01/2024:
15-1 days before arrival 100% charge
Non-show/ Early Departure for all periods, 100%
Прочитано 197 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top