fbpx

 Линк од хотел:Krotiri Resort 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

KROTIRI RESORT 4* AGIOS NIKOLAOS www.krotiriresort.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
4 29.05-09.06 10.06-17.06 18.06-15.07 16.07-21.08 22.08-10.09 11.09-24.09
DOUBLE SUPERIOR
2Ad 100 120 140 170 140 110
2Ad+1ch(0-3) 100 120 140 170 140 110
2Ad+1ch(4-11.99) 100 120 140 170 140 110
JUNIOR SUITE
2Ad 120 140 170 220 170 130
3Ad 120 140 170 220 170 130
3Ad+1ch(0-3) 120 140 170 220 170 130
3Ad+1ch(4-11) 120 140 170 220 170 130
2Ad+1ch(0-3) 120 140 170 220 170 130
2Ad+1ch(4-11.99) 120 140 170 220 170 130
2Ad+2ch(0-3) 120 140 170 220 170 130
2Ad+2ch(0-3)(4-11.99) 120 140 170 220 170 130
2Ad+2ch(4-11.99) 120 140 170 220 170 130
Мин. Престој 6 6 6 6 6 6
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: паркинг , базен , бар, бар на плажа, а ла карт ресторан, пристап за хендикепирани, продавница,
WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, чистење и промена на постелнини на секои два дена
Соби : балкон,клима,сеф,мини бар,САТ ТВ,фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Прочитано 385 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top