fbpx

Линк од хотел: Estelle Luxury Boutique Hotel 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ESTELLE LUXURY BOUTIQUE HOTEL 4*GERAKINI www.estelleluxury.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
0 27.04-31.05
01.10-15.10
01.06-16.06
20.09-30.09
17.06-03.07
08.09-19.09
04.07-15.07
27.08-07.09
16.07-26.08
Junior Suite Luxury up to 4 pax 46 64 81 98 115
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
Suite Junior Duplex (Attic ) up to 6 pax 55 75 98 116 133
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Петто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
4 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Junior Suite Luxury up to 4 pax 58 75 93 110 127
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
Suite Junior Duplex (Attic ) up to 6 pax 72 92 116 133 150
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Петто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
4 дете од 0-11.99 год. Гратис Гртаис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 2 2 3 4 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation policy:
15-9 days prior to arrival, 50% fees
8-1 days prior to arrival, 80% fees
Non-Show or Early Departure, 100% fees

 

 

Прочитано 215 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top