fbpx

 

Опис
Хотелот Ангелос се наоѓа во Ормос Панагиас. Има 40 соби - двокреветни, трокреветни и family соби. Собите се пространи и светли, неодамна реновирани. Секоја соба е опремена со клима уред, мини фрижидер, DBL или TWIN кревети, гардероба, плазма телевизор, туш кабина, маса и столчиња на балкон или веранда. Во ресторанот се служи појадок вклучен во цената на собата. Пред хотелот има песочно море каде што гостинот може да плива иако нема лежалки. На 3 минути пешачење има долга песочна плажа Трани Аммуда (лево) и Лагониси (десно).

 Линк http://angelos-chalkidiki.hotelschalkidiki.com/en/

 

Цените се по соба по ноќ за даден период со вклучен појадок.

 

 

Прочитано 582 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top