fbpx

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023
ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 24.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 03.06.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

TESORO 3* NIKIANA LEFKADA www.hoteltesoro.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 30.04-31.05
01.10-31.10
01.06-17.06
16.09-30.09
18.06-15.07
27.08-15.09
16.07-26.08
Double Standard 35 52 61 78
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment up to 4 pax Standard
( за соба)
93 127 145 191
Почипансион 18 18 18 18
Деца од 2-11.99 г. 9 9 9 9
Мин. Престој 2 3 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД
Cancellation policy:
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%
Прочитано 77 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top