fbpx

Линк од хотел: Apolo Resort Art 4*

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023

ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 24.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.04 ДО 13.04.2023 ОД 17.04 ДО 27.04.2023 ОД 01.05 ДО 01.06.2023 И ОД 05.06 ДО 29.06.2023

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

APOLLO RESORT ART HOTEL 4* KYPARISSIA PELOPONNESE www.apollo-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 01.04-12.04
17.04-27.04
02.05-31.05
01.10-31.10
06.06-30.06
11.09-30.09
13.04-16.04
28.04-01.05
01.06-05.06
01.07-10.09
Single Standard 52 64 87
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
Double Standard 35 41 58
Трето лице 7 8 12
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
Triple Standard
( минимум 3 возрасни)
41 47 64
Трето лице Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Up to 4 pax 49 52 72
Трето лице Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
Suite Main Up to 6 pax 55 58 78
Трето лице Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис
Петто лице Гратис Гратис Гратис
Шесто лице Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
3 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
4 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис
Полупансион 18 18 18
Деца од 2-6.99 г. Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 1 1 4
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
7-1 days prior to arrival, 50%
Non show, 100%
Прочитано 101 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top